"Dajemy rzeczom drugie życie"

06 luty 2019

9 lutego w godzinach od 11:00 do 15:00 Fundacja Ekologiczna Arka zaprasza wszystkich ludzi dobrego serca do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Straconki 1 w Bielsku-Białej.
Na miejscu odbędzie się inicjatywa pod hasłem „Dajemy rzeczom drugie życie”.

W ramach akcji Fundacja będzie organizowała zbiórkę od uczestników niepotrzebnych rzeczy, które z kolei zostaną sprzedane podczas kiermaszu, a pozyskane środki trafią dla dzieci z domów dziecka i świetlic środowiskowych.

Organizatorzy będą zbierali niepotrzebne rzeczy i raz w miesiącu w sobotę w PSZOK organizowany będzie charytatywny kiermasz. 
Osoby zainteresowane mogą  przywozić rzeczy na akcję w godzinach pracy PSZOK, które będą gromadzone w Zielonym Kontenerze Fundacji Arka.

„Cieszy nas możliwość organizowania akcji lokalnej, nowoczesnej i tradycyjnie łączącej tematykę ekologiczną z społeczną. Super, że możemy robić coś lokalnie spotykając się z pozytywnym i ogromnym zainteresowaniem, a jeszcze możemy promować nowoczesne rozwiązania gospodarki zeroodpadowej.” – mówi Wojciech Owczarz Prezes Fundacji Ekologicznej Arka.