Rozlicz PIT w Bielsku-Białej i wygraj samochód

15 marzec 2019

Jeśli rozliczasz PIT za 2018 rok w Bielsku-Białej i wskazujesz w deklaracji podatkowej bielski adres zamieszkania to masz możliwość wziąć udział w loterii, której główną nagrodą jest samochód osobowy FIAT 500.

Liczy się adres faktycznego zamieszkania, a nie adres zameldowania.

Loteria ma na celu przekonanie mieszkańców do składania deklaracji podatkowej PIT właśnie w naszym mieście, dzięki temu część podatku dochodowego trafia do budżetu miasta i będzie mogła być przeznaczona na realizację inwestycji i przedsięwzięć wspierających rozwój Bielska-Białej.

Oprócz samochodu do wygrania są również vouchery do biura podróży, rowery oraz ekspresy do kawy.

Jak wziąć udział w loterii "Rozlicz PIT w Bielsku-Białej "?

1. Wystarczy złożyć wypełnioną deklarację PIT za rok 2018 drogą elektroniczną lub bezpośrednio w jednym z bielskich Urzędów Skarbowych, wskazując Bielsko-Białą jako miejsce zamieszkania.

2. Następnie od 15 marca do 6 maja 2019 roku zgłosić swój udział w loterii, wypełniając formularz zgłoszeniowy na stronie www.loteriapitbb.pl lub wrzucając formularz zgłoszeniowy do urny loteryjnej zlokalizowanej w Urzędzie Miejskim w Bielsku-Białej w Biurze Obsługi Interesanta, pl. Ratuszowy 6.

Losowanie nagród odbędzie się 14 czerwca 2019 r. na pl. Ratuszowym w Bielsku-Białej przed koncertem z okazji „Dni Bielska-Białej”