Oficjalne otwarcie w Bielsku- FAZA Charity Shopu.PODARUJ, KUPUJ, POMAGAJ

20 maj 2019

Niebawem oficjalne otwarcie FAZA Charity Shop w centrum Bielska-Białej przy ul. Barlickiego 11, który odbędzie się 23 maja w godzinach 12-17.

Działanie tego miejsca jak każdego charity shopu zawiera się w trzech słowach: PODARUJ, KUPUJ, POMAGAJ.

Do sklepu nieodpłatnie można przynosić wszystko to, co jest niepotrzebne, a jeszcze może przydać się innym — ubrania, biżuterię, torebki, buty, zabawki, książki, płyty, ceramikę. Podarowane przedmioty są przez nas wyceniane i wystawiane na sprzedaż.

Całkowity uzyskany dochód ze sprzedaży, wspiera działania Fundacji FAZA mające na celu niesienie pomocy zwierzętom oraz ochronę środowiska, tu lokalnie w Bielsku Białej. Fundacja działa miedzy innymi na rzecz: Psia Ekipa, Stowarzyszenie KOTełkowa Drużyna. Fundacja posiada również bardzo dobrze prosperujący sklep w centrum Katowic przy ul. Sienkiewicza 4.


Idea sklepu oczywiście przyszła zza granicy i jest doskonałą odpowiedzią na rosnący w naszym kraju konsumpcjonizm, ale również, wyjściem naprzeciw idei ZERO WASTE oraz działaniom wspierającym etyczny rozwój w branży odzieżowej.

"Nasz sklep to nie tylko dobre miejsce do podarowania niepotrzebnych już rzeczy lub zakupienia nowych/starych, ale też przestrzeń, gdzie mieszkańcy Bielska poznają ideę less waste, upcycling oraz będą mogli wesprzeć działania na rzecz bielskich czworonogów".

23 maja w FAZA Charity Shop, który mieści się przy ulicy Barlickiego 11, nie zabraknie wyjątkowych atrakcji, szczególnie tych związanych z wypadającym za parę dni Dniem Mamy.

Zapraszamy wszystkich na zakupy, smakowitą lemoniadę, ciasteczka jak i również do rozmowy przybliżające ideę sklepu.

W godzinach od 12 do 16 zorganizowane będą fantastyczne warsztaty robienie laurek przez dzieci dla Mam w duchu recyclingu, stąd mile widziane całe rodziny.

Zachęcam do odwiedzenia strony na Facebook:

https://www.facebook.com/fazacharityshop/?epa=SEARCH_BOX