47 Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy 22 wrzesień 2019

06 wrzesień 2019

Jesienny Rajd zbiega się dokładnie z datą Dnia Bez Samochodu 22 wrzesień, w tym dniu rowerzyści z Placu Ratuszowego wyruszą do Jaworza gdzie czekają nas konkursy oraz weryfikacja osób zgłoszonych do konkursów , po 1,5 godzinnym odpoczynku wrócimy do Bielska-Białej na teren Błoni.

 

KONKURENCJE

- najliczniejsza rodzina 47-go Rodzinnego Rajdu Rowerowego, która nie wygrała w poprzednich edycjach, pokrewieństwo w linii prostej weryfikacja na podstawie dowodu tożsamości - najliczniejsza grupa zorganizowana

- najliczniejsza reprezentacja szkoły w kategorii szkoły podstawowe, szkoły ponadpodstawowe ( zespoły szkół nie będą brane pod uwagę). W skład reprezentacji wchodzą uczniowie oraz 2 opiekunów na każde 13 uczniów.

- Najliczniejsza reprezentacja przedszkola . WAŻNE : listy grup szkolnych winny być z pieczątką i podpisem dyrektora . Szkoły proszone są o zgłaszanie grup na dwóch listach osobna z uczniami i 2 opiekunami na każde 13 uczniów i osobna z pozostałymi uczestnikami grupy ( pozostali członkowie nie będą wliczani w skład reprezentacji ) - najstarszy uczestnik rajdu , który nie wygrał w poprzednich edycjach, weryfikacja na podstawie dowodu tożsamości

- najmłodszy uczestnik rajdu jadący samodzielnie , który nie wygrał w poprzednich edycjach

- najmłodszy uczestnik rajdu jadący niesamodzielnie , który nie wygrał w poprzednich edycjach W powyższych konkurencjach mogą wziąć udział uczestnicy , którzy przejadą całą trasę rajdu.

Weryfikacja uczestników odbędzie się na półmetku. Dużo różnych nagród dla grup zorganizowanych ( szkolnych, rodzinnych, towarzyskich).

Tu dodam że najmłodszymi uczestnikami jadącymi samodzielnie są dzieci 4-5 letnie, a niesamodzielnie dzieci 9-14 miesięcy.

ZAPISY PRZEZ INTERNET JUŻ SIĘ ROZPOCZĘŁY od 01.09.2019 i trwają do 19.09.2019, a

W dniach 16-21.09.2019 - 15 zł, w biurze Beskidzkiego Towarzystwa Cyklistów w Bielsku-Białej przy ul. Krasińskiego 5a

W dniu rajdu 22.09.2019 – 25 zł, na Placu Ratuszowym w Bielsku-Białej.
 

W ramach opłaty: koszulka, folder okolicznościowy, kupon na ciepły posiłek, ubezpieczenie. Uczestnicy rajdu mogą wraz z pakietem startowym zakupić los loterii fantowej 47 BRRR – koszt 5 zł
 W tym roku mamy koszulki termoaktywne dzięki firmie Polmotors! 
Więcej informacji:

http://www.btcbb.pl/rodzinne-rajdy-rowerowe.html