grudniowy repertuar BCK

02 grudzień 2019

spektakl DZIWNA PARA

W sztuce zobaczą Państwo wspaniały duet komediowy – Cezarego Żaka i Artura Barcisia.  Jeden jest  racjonalistą, bałaganiarzem ,kochającym uroki życia dziennikarzem sportowym o imieniu Oskar, a drugi jest jego zaprzeczeniem – domator, pedant, hipochondryk i histeryk o imieniu Feliks. Ich perypetie życiowe, odmienność charakterów są tak zabawne, dowcipne i ciepłe , że skłoniło Dudka Dziewońskiego- jednego z naszych najznakomitszych artystów kabaretowych do stwierdzenia: „Neil Simon  wie o komedii wszystko”. Bilety w cenie 90 i 100 zł. Organizator ART-TU

czytaj więcej
02 grudnia 2019
19:00
Dom Muzyki BCK
 

Jaromir Nohavica

Jaromír Nohavica, piosenkarz, autor tekstów, tłumacz. Jego cechami charakterystycznymi są inteligencja, oczytanie, wrażliwość i pracowitość. Koncerty stają się dla słuchaczy jedynym w swoim rodzaju przeżyciem, Nohavica należy bowiem do piosenkarzy, wokół których wytwarza się jakieś urzekające misterium. Zniżki: R+, W+, KARTA SENIORA - przy wejściu na koncert należy okazać stosowny dokument upoważniający do zniżki. Bilety w cenie 130 zł.

czytaj więcej
06 grudnia 2019
18:00
Dom Muzyki BCK
 

spektakl Mężczyzna idealny g.17.30 i 20.00

Sławny showman telewizyjny, gwiazdor estrady, przeżywa kryzys osobowości i zgłasza się na kurację do kliniki leczenia męskich nerwic. Nie podejrzewa, że to klinika, zupełnie niepodobna, do innych. Kieruje nią ekscentryczny profesor psychiatrii, stosujący metody bliższe raczej hippisom i playboy'om, niż instytutowi naukowemu. Jego najbliższa współpracowniczka natomiast, doktor psychiatrii i bio-genetyki, umysł wybitny i szalony, jest owładnięta ideą "wyprodukowania" mężczyzny idealnego, zdolnego przetrwać w epoce nadchodzącego matriarchatu. Pracuje nad tym w ukryciu i już udało się jej "wyhodować" pierwszy egzemplarz mężczyzny idealnego, niestety, z wieloma ukrytymi i jawnymi wadami. Zamierza go zatem udoskonalić. Opracowuje rewolucyjną metodę przeszczepiania osobowości. Ale kto będzie dawcą osobowości dla mężczyzny idealnego? Bilety w cenie 100, 90 i 80 zł. Organizator: artos_groupe

czytaj więcej
08 grudnia 2019
17:30
Dom Muzyki BCK
 

Świąteczna Gala - Teresa Werner i Goran Karan

Świąteczna Gala Teresy Werner i Gorana Karana to koncert pełen muzycznych uniesień, połączenie piosenek z Polski i słonecznej Chorwacji. Organizator: Impresariat Artystyczny: P.P.H.U. ESKA sp z o.o. Bilety w cenie 90 zł i 70 zł.

czytaj więcej
10 grudnia 2019
18:00
Dom Muzyki BCK
 

 

Muzyczna Ballada Europy - grudzień 2019

Koncert dla Wszystkich - Muzyczna Ballada Europy. "W blasku gwiazd". Występują: Piotr Sadowski - skrzypce, Orkiestra im. Telemanna.   Bilety w cenie 15 zł. Dostępne bilety ulgowe w cenie 7 zł (Rodzina +, Weteran +,  KARTA SENIORA, emeryci, młodzież szkolna - przy wejściu na koncert należy okazać stosowny dokument upoważniający do zniżki).

11 grudnia 2019
18:00
Dom Muzyki BCK
 

Ray Wilson

Artysta wybrany w plebiscycie Bielskiego Centrum Kultury. Ray Wilson podczas koncertu zaprezentuje zarówno twórczość solową, zwłaszcza utwory które zostały zawarte na najnowszym albumie podsumowującym 20 lecie jego kariery solowej - „UPON MY LIFE”, jak i największe przeboje grupy GENESIS. Usłyszymy przegląd utworów sięgających zarówno początków istnienia zespołu, poprzez późniejsze, przełomowe kompozycje oraz te, które Ray Wilson współtworzył jako frontman grupy na albumie “Calling All Stations”. Najnowszy album solowy Raya ukaże się w Polsce 31 października 2019r. Bilety w cenie 80 zł Zniżki: Rodzina +, Weteran +,  KARTA SENIORA - przy wejściu na koncert należy okazać stosowny dokument upoważniający do zniżki

czytaj więcej
12 grudnia 2019
18:00
Dom Muzyki BCK
 

Poranek Muzyczny dla Dzieci - grudzień 2019

Coraz bliżej święta. W domach wielkie poruszenie. Zapachy pieczonego ciasta i wigilijnych potraw uparcie wiercą dziurę w nosie, a dźwięki rozbijanych świnek skarbonek i nuconych kolęd, kreślą uśmiechy na twarzach dorosłych... Młodzi zupełnie inaczej widzą święta, bo dla nich to temat prawdziwie kosmiczny! Przylepieni do szyb okien z zacięciem poszukują na niebie tej jedynej, spełniającej wszystkie życzenia pierwszej gwiazdy... Bilety w cenie 20 zł. Zniżki - dzieci, Rodzina +, Weteran +, KARTA SENIORA - przy wejściu na koncert należy okazać stosowny dokument upoważniający do zniżki.

czytaj więcej
15 grudnia 2019
11:00
Dom Muzyki BCK
 

KONCERT SYLWESTROWY: SYLWESTROWE HITY WSZECH CZASÓW

Narodowa Orkiestra  Filharmonii Lwowskiej pod dyrekcją Woytka Mrozka oraz soliści: Melanie Goerlitz -  wokal, Agata Sava - mezzosopran, Piotr Salata - wokal, Ina Fedoryi - sopran, Natalia Kughar - mezzosopran, Mykhailo Kushlyk - tenor, Yuriy Hadzetskyy - baryton, 4 tancerzy baletu Opery Lwowskiej. W programie m.in. Strauss, Lehar, Bizet, Monti, Sheeran, Bock, ABBA, Tom Jones i in. W przerwie koncertu lampka wina, po koncercie lampka szampana.   Bilety w cenie 150 zł. UWAGA - w przypadku zakupu przez internet, bilety do odbioru w kasie biletowej lub w dniu imprezy od godz. 18, przy wejściu na koncert. Kasa czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8-15.

Kasa czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8-15.

czytaj więcej
31 grudnia 2019
19:00
Dom Muzyki BCK