Maraton Nieromantyczny - konkurs

10 luty 2020

Już 14 lutego, specjalnie z myślą o wszystkich, mających dość wszechobecnych serduszek i walentynkowej atmosfery przygotowaliśmy noc pełną mocnych wrażeń. W zestawie pierwszym pokażemy najmocniejsze polskie hity ostatnich miesięcy. Na początek, chwilę po premierze, „365 dni” - pierwszy polski film erotyczny na podstawie bestsellera Blanki Lipińskiej. Następnie znakomity i zaskakujący „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”. Na koniec debiut reżyserski Macieja Kawulskiego - „Underdog”. W zestawie drugim czekają na Was cieszący się złą sławą superprzestępcy. Na początek, nominowany do Oscara „Joker”, z niezwykłą kreacją Joaquin’a Phoenix’a. Następnie na naszych ekranach zagości „Legion samobójców”, drużyna najbardziej niebezpiecznych arcyłotrów na świecie. Na koniec Harley Quinn i jej fantastyczna emancypacja w filmie „Ptaki Nocy”.

 

INFORMACJA: Z uwagi na treści występujące w filmie „365 dni”, na sale nie będą wpuszczane osoby, które nie udokumentują ukończenia 15 roku życia.

UWAGA KONKURS!!!

Do wygrania podwójne zaproszenie na wybrany zestaw filmów.

 

Co zrobić aby wziąć udział w losowaniu? Wystarczy wysłać maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule podając hasło "Maraton Nieromantyczny" a w treści wpisać swoje imię,nazwisko i wpisać numer wybranego zestawu filmów. Zwycięzcę powiadomimy drogą mailową. Powodzenia!