KONKURS!!! Szukacie pomysłu na Walentynkowy wieczór? Poznajcie najbardziej romantyczną propozycję na Śląsku!

12 luty 2020

Walentynki, czyli święto zakochanych coraz bliżej.

Pomysłów na ten romantyczny wieczór jest wiele, jednak który z nich tak naprawdę będzie najbardziej wyjątkowy?

W tym dniu każdy chce zaskoczyć swoją drugą połówkę, dlatego Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko przygotowała propozycję, której ciężko się oprzeć.

Jedną z najbardziej rozpoznawalnych atrakcji Legendii jest Diabelski młyn Legendia Flower - to największa tego typu atrakcja w Polsce.

Kolorowe gondole w kształcie kwiatków wznoszą się na wysokość 40 metrów, dzięki czemu pasażerom towarzyszą niezapomniane widoki.

Przejażdżka z aromatycznym grzanym winem lub gorącą czekoladą w gondoli zarezerwowanej tylko dla pary, do tego czerwona róża dla drugiej połówki i pamiątkowe zdjęcie – brzmi interesująco, prawda?

Co więcej - Legendia Flower będzie zatrzymywać się w najwyższym punkcie aby móc delektować się widokami i uczynić tę chwilę jeszcze bardziej romantyczną i niezapomnianą.

Ceny biletów na romantyczną przejażdżkę zaczynają się już od 99 złotych. Szczegóły dostępne są tutaj, natomiast rezerwacji można dokonywać od poniedziałku do piątku (w godzinach 9:00 – 16:00 ) pisząc e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dzwoniąc na numer 666 031 196.

https://www.legendia.pl/aktualnosci-1/magiczne-walentynki

 

UWAGA KONKURS!!!

Do wygrania jeden pakiet „Romantyczna przejażdżka"!!!

Co zrobić alby go wygrać? Wystarczy napisać wiadomość na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule podając hasło„Romantyczna przejażdżka" a w treści napisać z kim w przypadku wygranej wybrałbyś/wybrałabyś się na romantyczną przejażdżkę.Pamiętajcie aby dopisać swoje imię i nazwisko.Zwycięzcę powiadomimy drogą mailową. Powodzenia!!!

https://www.legendia.pl/aktualnosci-1/magiczne-walentynki