Ogólnopolska Karta Seniora już w Ustroniu - Ustroń przyjazny Seniorom

14 luty 2020

Ogólnopolska Karta Seniora już w Ustroniu!

Ustroń przyjazny Seniorom

Podczas spotkania seniorów z Adamem Makowiczem, organizowanym w Miejskim Domu Kultury „Prażakówka” w dniu 19 lutego 2020r. o godz. 16.00 odbędzie się inauguracja przystąpienia Miasta Ustroń do programu „Ogólnopolskiej Karty Seniora”.

Od 20 lutego mieszkańcy Ustronia, którzy ukończyli 60 rok życia mogą ubiegać się w Urzędzie Miasta Ustroń o „Ogólnopolską Kartę Seniora”, umożliwiającą usługi rabatowane na terenie całej Polski np. bilety do teatru, zniżka na usługi rehabilitacyjne, medyczne, noclegi, czy też w restauracjach itp.

Karta seniora jest bezpłatna i wydawana jest na czas nieokreślony w Wydziale Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Ustroń (znajdującym się na parterze). Osoby zainteresowane przystąpieniem do programu i korzystania z „Ogólnopolskiej Karty Seniora” są zobowiązane do zapoznania się z regulaminem wydawania kart oraz uzupełnieniem deklaracji przystąpienia do programu „Ogólnopolskiej Karty Seniora”, a tym samym wyrażenia swojej zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych przez organizatora programu Stowarzyszenie MANKO. Po złożeniu deklaracji przystąpienia do programu można od razu otrzymać lokalną edycję Karty ozdobioną herbem Miasta Ustroń i korzystać z ofert promocyjnych przygotowanych przez Partnerów programu.

Lista firm – Ogólnopolskiej Karty Seniora, które przystąpiły do programu cały czas się powiększa, umożliwiając seniorom korzystanie z coraz to szerszej oferty usług. Partnerzy oznaczeni
są charakterystycznym logotypem Karty Senioralnej. Na terenie Ustronia znajduje się obecnie
12 obiektów honorujących zniżki dla seniorów: Adriano Spa, CWS „GWAREK”, ORW „Muflon”, Ośrodek Sanatoryjny „Magnolia”, OSW „Ondraszek”, „Perła Beskidu”, Przedsiębiorstwo Uzdrowiskowe „Ustroń” S.A., Hotel „Wilga”, Sanatorium Uzdrowiskowe „Malwa”. Przedsiębiorców zachęcamy do przystąpienia do akcji zniżkowej dla seniorów.

Osoby przebywające na urlopie lub pobycie sanatoryjnym w Ustroniu mogą pobrać deklarację
w Urzędzie Miasta Ustroń i samodzielnie przesłać do Stowarzyszenia Manko w celu przystąpienia
do programu i otrzymania karty rabatowej.

 

Szczegóły dotyczące Ogólnopolskiej Karty Seniora:
https://glosseniora.pl/ogolnopolska-karta-seniora-2/