Rodzinny konkurs internetowy w Domu Kultury w Mikuszowicach Krakowskich

11 maj 2020

Mikra, czyli Dom Kultury w Mikuszowicach Krakowskich wraz ze Sklepem Hobbystycznym GNOM zapraszają do udziału w konkursie na najbardziej oryginalne przedstawienie swojej rodziny.

Wiedzieliście, że motywem przewodnim w maju w Mikrze jest temat rodziny? Dlaczego?
Pragniemy promować twórcze formy spędzania czasu w gronie rodziny, ponieważ wspólna zabawa i aktywizacja każdego jej członka to sposób na wzmacnianie rodzinnych więzi. Do tej pory realizowaliśmy taką misję poprzez cykliczną organizację warsztatów dla dzieci i ich rodziców, dziadków...
Z tego właśnie powodu mamy dla Was nową propozycję na ten majowy czas - konkurs, który polega na najbardziej oryginalnym zaprezentowaniu swojej rodziny. Technika dowolna (prace plastyczne, fotograficzne, muzyczne i co tylko jeszcze przyjdzie Wam do głowy) - puśćcie wodze swojej wyobraźni, każdy, nawet najbardziej szalony pomysł przyjmiemy z radością i zachwytem!
Jeżeli zdecydujecie się na zdjęcia to pamiętajcie, że nie możecie fotografować twarzy (chyba, że będą to jej elementy, z których zrobicie np. kolaż :)).

Przewidujemy jedną główną nagrodę oraz kilka wyróżnień.
Partnerem akcji i sponsorem nagród w konkursie jest Sklep Hobbystyczny GNOM z siedzibą w Bielsku-Białej przy ul. Szkolnej 15A.
www.gnom-sklep.pl/
www.facebook.com/Sklep.Gnom


Na Wasze zgłoszenia czekamy do 24 maja br.
Ogłoszenie wyników - 26 maja br. na naszej stronie internetowej www.mdk.bielsko.pl/dkmikuszowicekrak oraz facebooku MiKry www.facebook.com/domkulturymikuszowice


Bez względu na to, jaką formę zaprezentowania swojej rodziny wybierzecie, pracę należy wysłać drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do dzieła! Niech rodzinna moc będzie z Wami!