Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy czyli rowerowo w czasie pandemii

20 lipiec 2020

Tegoroczny Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy startuje!

Osobno, a jednak razem, oddajemy rowerowe kilometry akcjom społecznym, a 26 i 27 września 2020 widzimy się na Błoniach w Bielsku-Białej.

Jeździsz na rowerze, dbasz o zdrowie, chronisz środowisko. Oddaj przejechane kilometry walcząc o tytuł Bielsko-Biała Rowerowej Stolicy Polski albo pomóż dzieciom z Domów Dziecka w otrzymaniu wymarzonego roweru przez akcję Rower Pomaga. Czym więcej wspólnie przejedziemy kilometrów, tym więcej potrzebujących dzieci otrzyma nowe rowery!

26 i 27 września 2020 spotkamy się na Błoniach w Bielsku-Białej!

Jak To zrobić?

 Wybierasz aplikację

Jeżeli lubisz rywalizację, chcesz poznać ilość przejechanych kilometrów, profile przewyższeń, ilość spalonych kalorii ściągnij bezpłatną aplikację ze sklepu internetowego, zaloguj się i walcz o Puchar Bielska-Białej Rowerowej Stolicy Polski szczegóły na http://www.rowerowastolicapolski.pl/

1.06-16.08. 2020 wspólnie trenujemy. Rywalizacja  odbywać się będzie w okresie od dnia 01 do 30 września 2020r.

Dla osób, które przejadą największą ilość kilometrów w rywalizacji dla Bielska-Białej fajne nagrody!

Wybierasz papierową formę zbierania kilometrów

Nie używasz aplikacji, jeździsz z rodziną, znajomymi wydrukuj „papierowy licznik rowerowy” ze strony www.btcbb.pl lub podejdź do Informacji Turystycznej Plac Ratuszowy 4 w Bielsku-Białej, wpisuj każdą wycieczkę, dystans, ilość osób i sumę kilometrów.

Kilometry przekazane zostaną akcji Rower Pomaga na cel szczegółowy 2020 Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy ( za przejechane na rowerze kilometry kupowane są rowery dla dzieci z Domów Dziecka) https://rowerpomaga.pl/

26 i 27 września spotkamy się na Błoniach w Bielsku-Białej komisja weryfikacyjna spisze sumę Twoich kilometrów i przekaże akcji Rower Pomaga.Zajrzyjcie do nas 26 lub 27 września 2020 i dokręćcie kilometry, spotkamy się na Błoniach w Bielsku-Białej w godzinach 12.00-17.00, gdzie odbędzie się wydanie specjalne 2020 Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy – dajcie znać rejestrując się na www.btcbb.pl w terminie 01.09-24.09.2020 – chcemy uniknąć kumulacji.

Czekają na Was nagrody i poczęstunek oraz konkursy !

Z każdej wycieczki możesz wysłać zdjęcie na fb rodzinne rajdy rowerowe

Mile widziani rowerzyści w koszulkach z ubiegłych Rodzinnych Rajdów Rowerowych lub teamowe.

Udział jest bezpłatny

Kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.