UCZENNICE BUDUJĄ PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ

20 grudzień 2022

Uczennice ze szkoły w Międzyrzeczu Górnym zgarnęły większość nagród w ogólnopolskim konkursie uczącym przedsiębiorczości.

W jesiennej edycji ogólnopolskiego konkursu 10x challenge uczennice Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Międzyrzeczu Górnym odniosły duży sukces, zwyciężając w trzech spośród czterech kategorii.

Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości tytuł „Lidera Dobroczynności” przyznała Karolinie Kłodzie, Weronice Nycz i Wiktorii Brzezińskiej z firmy My Jewerly. Kolejne miniprzedsiębiorstwo ze szkoły w Międzyrzeczu Magic Candle, w składzie: Katarzyna Nowak, Karolina Zemanek oraz Zofia Biegun zostało uznane za „Najlepszy Zespół”. Trzecia firma Dream Wood w składzie: Maria Olma, Natalia Nachyła oraz Marta Sporysz uzyskała laur „Lidera Zrównoważonego Rozwoju”. Oprócz cennych doświadczeń i uznania zwycięskie bizneswoman otrzymały bony o wartości 400 złotych do zrealizowania w salonach Empik. Koordynatorem programu w ZSP w Międzyrzeczu była Ksenia Sobańska, nauczyciel podstaw przedsiębiorczości.