02.05.2018-> MAJÓWKA - Dawid Kwiatkowski, Sylwia Grzeszczak / Koncert / Bielsko- Biała

02 maj 2018

 

Bielsko- Biała
Środa, 02.05.2018
"Majówka w Bielsku- Białej"
Tereny obok Hali pod Dębowcem

Ulubieńcy nastolatków, artyści wybrani w plebiscycie BCK. Dawid Kwiatkowski, mimo młodego wieku, ma  już na swoim koncie pięć płyt, w tym platynową Pop&Roll. Juror tegorocznej edycji konkursu The Voice Kid. Sylwia Grzeszczak - jej najpopularniejsze wydawnictwa płytowe osiągają nakłady potrójnej platyny. 
Największe przeboje, to m.in. Małe rzeczy, Księżniczka, czy Tamta dziewczyna (ponad 97 milionów wyświetleń na youtube). 
Wstęp wolny!
Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w koncercie majówkowym w Bielsku-Białej.
 
Dawid Kwiatkowski i Sylwia Grzeszczak znaleźli się wśród triumfatorów tegorocznego plebiscytu organizowanego przez Bielskie Centrum Kultury, w którym internauci głosowali na wykonawców, któzy powinni wystąpić w Bielsku-Białej

 
DAWID KWIATKOWSKI -  ulubieniec nastolatek, które w tej edycji masowo oddały na niego głosy w naszym plebiscycie. W roku 2014 wygrał koncurs MTV Music Awards na najlepszego polskiego wykonawcę.  Jego popularność zapewne jeszcze wzrośnie, bo jest jednym z jurorów telewizyjnego programu The Voice Kids. 10 stycznia premierę miał teledysk do piosenki „Jesteś”, będącej pierwszym singlem zapowiadającym piąty album studyjny piosenkarza.
 
 
 
SYLWIA GRZESZCZAK- Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Słynąca z niezwykłego głosu oraz umiejętności gry na pianinie, których połączenie z wielką gracją i niebywałą łatwością przekuwa w kolejne hity. Swoje pierwsze kroki na scenie stawiała już w wieku pięciu lat. Zadebiutowała w programie „Od przedszkola do Opola”. W 2006 roku nagrała trzy piosenki na płytę „Adsum” grupy Ascetoholix: „Tak wyszło”, „Afrodyzjak” oraz „Chodź ze mną”. Ta kooperacja zaowocowała niezwykle ważną w dalszej karierze Sylwii współpracą z jednym z członków wspomnianego zespołu - Liberem, z którym w 2008 roku wydała swój debiutancki album „Ona i On”. Znajdujące się na krążku „Co z nami będzie?”, „Mijamy się” oraz „Nowe szanse” błyskawicznie podbiły serca publiczności. Po ogromnym sukcesie debiutanckiego krążka przyszedł czas na przełomowy w karierze Sylwii rok, gdy światło dzienne ujrzał jej pierwszy solowy singiel, „Małe rzeczy”. Utwór szybko stał się niekwestionowanym hitem lata 2011. W 2016 roku, podczas gdy dwie poprzednie płyty Sylwii pokryły się potrójną platyną, artystka pracowała nad kolejnym studyjnym albumem. W sierpniu wystąpiła na gali Eska Music Awards 2016, gdzie zaśpiewała premierowy utwór ze swojego najnowszego krążka - „Tamta dziewczyna”. Podczas wydarzenia otrzymała dwie statuetki w kategoriach Najlepsza Artystka i Eska TV Award - Najlepsze Video za „Tamtą dziewczynę”. W listopadzie ukazał się jej czwarty album studyjny, zatytułowany „Tamta dziewczyna”. Niecały miesiąc po premierze płyta uzyskała status platynowej. W marcu 2017 roku singiel “Tamta dziewczyna” osiągnął status podwójnego diamentu.