Kino Konesera - konkurs

08 styczeń 2019

Zapraszamy na środowy pokaz Kina Konesera!

Filmy prezentowane w ramach Kina Konesera to najczęściej niszowe dzieła z niebanalną fabułą i inteligentnym humorem.

Wyświetlane historie mają na celu nie tylko uprzyjemnić widzowi spędzony czas w naszym kinie, ale również wzbogacić go o nowe wartości, przeżycia i walory wizualne!

Już w tę środę (09 stycznia) o godzinie 18:30 zaprezentowany zostanie film pt.„Roma”

 „Roma” jest tegorocznym laureatem dwóch Złotych Globów w kategorii „Film zagraniczny” oraz najlepszy reżyser.

Opis filmu:

„ROMA” to najbardziej osobisty z dotychczasowych filmów nagrodzonego Oscarem reżysera i scenarzysty Alfonso Cuaróna („Ludzkie dzieci”, „I twoją matkę też”). Opowiada historię Cleo (Yalitza Aparicio), młodej służącej pracującej w zdominowanej przez klasę średnią dzielnicy Roma w mieście Meksyk. Cuarón pisze tym filmem pełen artyzmu i miłości list do kobiet, które go wychowały, oraz maluje żywy i poruszający obraz domowych napięć i zmian hierarchii społecznej na tle politycznego chaosu lat 70.

UWAGA! Do wygrania podwójne zaproszenie na w/w film w bielskim kinie Helios! Aby wziąć udział w losowaniu należy wysłać wiadomość na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule maila podając hasło "kino konesera" a w treści podać swoje imię i nazwisko. Zwycięzcę powiadomimy drogą mailową. POWODZENIA!