Kino Kobiet - konkurs

10 styczeń 2019

16 stycznia 2019 - zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami. Tym razem zagrany zostanie film „Teraz albo nigdy".

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobierany zostaje film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie? Ten seans jest dla Ciebie! Nowa restauracja w mieście, nowy salon kosmetyczny, fryzjerski – poznasz na naszym babskim seansie! Organizatorzy gwarantują, że dreszczyk pozytywnych emocji podczas fantastycznych konkursów przed seansem, umili Paniom czas. Natomiast sam film zapewni doskonałą zabawę i dużą dawkę humoru.

Motyw wieczoru: Przebranie za Elvisa Presleya

UWAGA! Do wygrania podwójne zaproszenie na w/w wydarzenie w bielskim kinie Helios! 

Aby wziąć udział w losowaniu należy wysłać do nas wiadomość na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule podając hasło "kino kobiet" a w treści podać swoje imię i nazwisko. Na Wasze wiadomości czekamy do piątku poniedziałku 14 stycznia. Zwyciężczynię powiadomimy drogą mailową. Powodzenia!